Aktualności
O firmie
Oferta
Kontakt
Lokalizacja
REALIZACJE

Rusztowania
Szalunki
Wciagarki budowlane,
Zsyp do gruzu
Ogrodzenia przestawne
Plandeki
Siatki

BPM Sp. z o.o. Rusztowania
Szanowni Państwo!

       Chcielibyśmy przedstawić Państwu szeroką gamę produktów oferowanych przez firmę BPM sp. z o.o. jedynego autoryzowanego przedstawiciela firmy Altrad Mostostal w płn-wsch. Polsce - lidera wśród producentów solidnych rusztowań i szalunków na rynku krajowym i europejskim.
Należą do nich:

  • rusztowania fasadowe (idealnie nadają się do tynkowania, malowania, docieplania, ciężkich prac typu: murowanie; cechują się dużą stabilnością oraz statecznością)
  • rusztowania modułowe ROTAX (idealne do skomplikowanych zadań; świetnie nadają się do zabudowy okrągłych obiektów, takich jak: wieże, kotły, zbiorniki)
  • rusztowania przejezdne (przeznaczone są do prac budowlanych i montażowych wewnątrz i na zewnątrz budynków - tam, gdzie ważna jest możliwość szybkiego i częstego przemieszczania)
  • szalunki ścienne MIDI BOX (przeznaczone są do prowadzenia wszelkich betonowych prac budowlanych, a ich montaż na budowie możliwy jest bez użycia dźwigu)
  • szalunki stropowe BS (system ten, ze względu na prostotę montażu, gwarantuje łatwe i sprawne wykonanie prac, zapewniając przy tym pełne bezpieczeństwo osobom pracującym na budowach)
  • budowlany zsyp do gruzu (zapewnia usprawnienie prac remontowych przy jednoczesnym maksymalnym zapewnieniu czystości)
  • siatki i plandeki rusztowaniowe (zabezpieczają przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi: deszczem, wiatrem, śniegiem)

       W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości bądź chęci otrzymania cenników i dodatkowych materiałów szerzej omawiających poszczególne produkty, prosimy o kontakt telefoniczny: (0-85) 745 47 68, kom. 0606 118 224, 0604 482 951 lub pocztą elektroniczną e-mail: poczta@bpmrusztowania.pl
Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży, wynajmie oraz montażu rusztowań oraz szalunków.
Poczta