Aktualności
O firmie
Oferta
Kontakt
Lokalizacja
REALIZACJE

Rusztowania
Szalunki
Wciagarki budowlane,
Zsyp do gruzu
Ogrodzenia przestawne
Plandeki
Siatki


REALIZACJE

BPM Sp. z. o.o.

ul. Czarna 4/1
15-395 Białystok
tel./fax. (0-85) 745 47 68
tel. kom. 0 606-118-224

BPM Sp. z o.o. Rusztowania
Rusztowania modułowe

W naszej ofercie mamy nowoczesne rusztowania przestrzenne, które zastępują dotychczas stosowane rusztowania rurowe. Dzięki nim można realizować nawet najbardziej skomplikowane zadania. Świetnie nadają się do zabudowy okrągłych obiektów, takich jak wieże, kotły i zbiorniki.

Zastosowanie

Mają zastosowanie przy obiektach przemysłowych z dużą liczbą instalacji, rurociągów (rafinerie, stocznie itp.), a jako rusztowania wolno stojące wieżowe - w przemyśle stoczniowym, energetyce i innych gałęziach przemysłu. Często wykorzystuje się je też przy wieżach kościelnych, a wewnątrz jako platformy podsufitowe służące do prac renowacyjnych. Używane są też do montażu scen i trybun w miejscach imprez kulturalno-rozrywkowych. Zaletą rusztowania modułowego jest jego "kompatybilność" z rusztowaniem ramowym. Oznacza to, że konstrukcja elementów obu systemów jest tak pomyślana, iż wiele z nich może być stosowanych zarówno przy budowie rusztowań ramowych, jak i modułowych (podstawki regulowane, złącza, pomosty, dźwigary i inne).
Zastosowaliśmy tutaj specjalne talerzyki z otworami, które pełnią rolę złącza obrotowego. Przyspawane są do pionowych rur stojaków w odstępach co 0,5m, na obwodzie których znajdują się końcówki rygli. Do jednego pierścienia z otworami można przyłączyć nawet 8 rygli lub stężeń. Ostateczny kształt nadaje rusztowaniu uniwersalny system klinowo-ryglowy, a zachowanie wymiarów siatki rusztowania uzyskuje się dzięki specjalnym otworom dopasowującym dokładnie rygle i utrwalającym odpowiednie kąty. Ma to ogromne znaczenie przy wykonywaniu okrągłych i skomplikowanych rusztowań.
Certyfikaty

Rusztowania modułowe posiadają Certyfikat Bezpieczeństwa nr B/02/045/05 wydany przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.
Poczta